Europiečiai atskleisti, kas jie noras buvo Baltųjų rūmų

Miuncheno Saugumo Konferencijoje švenčia savo prisijungė 55-oji gimtadienio. Ilgai rungtynių dėl saugumo konferencijoje, grandinės, jis užima vietą, o d. didybė Bayerischer Hof Hotel. O rusijos ir Kinijos spokesmen dalyvauti, tai iš esmės forumą Amerikiečių ir Europiečių atnaujinti savo saugumo įžadus.

Spaudos centras kartu su šalti gėrimai, laikraščiai, vertas ataskaitas, ir taip toliau, yra keletas mažų dėžučių, kurių sudėtyje yra dėlionės.

Nuobodus vaizdas, konferencijų salė, yra suskirstytas į 55 vienetų 55 metų tiems, kurie nori kai kurie atitraukti dėmesį nuo kalbos.

Dėlionės yra galbūt netikėta metafora valstybėje Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos (sms lån).

Jis yra užkluptas problemos; o tai, kad vokietijos Kanclerė Angela Merkel, tikriausiai jos paskutinio apsilankymo čia, o per savo kadenciją padarė visiškai aišku

Terminas-greitai artėja prie JAV Komercijos Departamento pateikti ataskaitą apie siūlomus tarifus nuo importuojamų automobilių, a. Merkel sakė, kad tokia perspektyva buvo baisu. Ji ragino tinkamai derybas šiuo klausimu.

JAV ataskaita rengiama atsižvelgiant į teisės aktų, kurie leidžia teikimo tarifų, taikomų prekėms, kurios gali kelti grėsmę JAV nacionaliniam saugumui.

Vokietijos kancleris buvo bukas. Ji pažymėjo, kad, pavyzdžiui, BMW didžiausias augalų iš tikrųjų buvo MŪSŲ valstybė, Pietų Karolina, iš kur daug transporto priemonių buvo eksportuojamas į Kiniją.

Tai tikrai grėsmę JAV saugumui, ji paklausė, rhetorically pridedant: „Tai šiek tiek šoko su mumis!“

Tačiau tarifų mūšis yra tik vienas iš begalė klausimų čia Miunchene, kurie sukelia įtampą tarp Koziris administravimo ir Europos sąjungininkių.

A. Merkel paklausė, ar dabar buvo tinkamas metas galvoti apie traukiant karių iš Sirijos Prezidentas Koziris siūlo daryti, kai mūšio prieš Islamo Valstybės grupė laimėjo.

Ji nesutiko su Koziris administracijos pastangas, traukite už kištuko, branduolinės susitarimą su Iranu, klausia, ar tai tikrai buvo geriausias būdas susidoroti su savo neigiamo elgesio (money) regione.

Ir ji išreiškė nusivylimą, apie tai, kad žlugo vidutinio Nuotolio Branduolinių Pajėgų (INF) sutartį. Ji pripažino, kad po „metų pažeidimus,“ Rusų ten buvo, turbūt, jokios alternatyvos.

Bet daugelis čia mano, kad tai yra sutarties su milžinišką reikšmę Europiečių, kurie tikrai neturėjo pasakyti apie jo žlugimą.

Įrašas paskelbtas temoje Europiečiai atskleisti. Išsisaugokite pastovią nuorodą.